Serwis SUP

Należy przyznać uczciwie, że deski SUP nie są delikatnym i precyzyjnym sprzętem, z którym należy się obchodzić z najwyższą ostrożnością. Jednak nie oznacza to, że nie przydarzają im się awarie, z którymi należy sobie poradzić, by móc dalej przemierzać wody na desce SUP. Najczęstsze uszkodzenia pompowanych desek SUP to rozszczelnienie lub rozdarcie powłoki deski, oraz nieszczelności w zaworze.

Czy deskę SUP da się naprawić samodzielnie? Oczywiście, jednak należy pamiętać, że naprawa wykonana przez pasjonata nie będzie dorównywała jakością pracy prawdziwego fachowca. Usterki przydarzają się wszystkim, choćby przez samo intensywne używanie deski SUP. Jeżeli dotknęło to właśnie Ciebie, zapoznaj się z ofertą naszego serwisu desek SUP FunWind w Warszawie.

Jeśli masz pytania dotyczące problemów i naprawy desek SUP, zapraszamy do kontaktu z nami, a chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Przyjmujemy do naprawy deski pompowane SUP wszystkich producentów.

  • Naprawy wykonuje profesjonalny serwis z przy użyciu specjalistycznych materiałów i klejów.
  • Na czas naprawy deski zakupionej w Fun Wind oferujemy bezpłatnie deskę zastępczą.
  • Oferujemy krótkie terminy napraw 2-3 dni robocze plus czas wysyłek do serwisu i z powrotem.

Wymiana zaworu

Nikt nie chce podczas pływania zauważyć, że z jego deski ucieka powietrze. Być może po pozostawieniu deski na noc zauważysz, że ciśnienie w desce jest dużo mniejsze. Rozszczelnienie zaworu zdarza się, gdy klej, którego użyto do jego przymocowania traci swoje właściwości. Nie jest to uszkodzenie, które można naprawić samodzielnie, w domowych warunkach, dlatego przy problemach z zaworem niezbędne jest skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem.

Serwis desek SUP FunWind w Warszawie ma w swojej ofercie usługę wymiany zaworu. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z deskami SUP zarówno za sprawą ich serwisowania, jak i pod względem ilości przepływanych na desce godzin. W naprawach zaworów desek SUP używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, klejów i elementów zamiennych, bo zależy nam, by naprawa była skuteczna i trwała, a klient otrzymał swoją deskę w doskonałej kondycji.

Nieszczelność / perforacja powłoki deski

Nieszczelność deski SUP może pojawić się w każdym miejscu. Zazwyczaj wynika z rozklejenia się szwów deski. Może być spowodowane zwyczajnym starzeniem się materiałów, ale również niską jakością wykonania taniej deski SUP, lub niewłaściwym jej przechowywaniem. Należy pamiętać o odpowiednim przechowywaniu deski SUP, gdyż np. pozostawienie jej na słońcu może spowodować zmniejszenie trwałości kleju, używanego do spajania szwów. Niekiedy również zdarzy się, że perforacji lub przedarciu ulegnie powłoka deski. Nie oznacza to jednak, że deska nadaje się tylko do wyrzucenia – wystarczy odpowiedni serwis naprawczy.

W serwisie desek SUP FunWind w Warszawie naprawiamy wszystkiego rodzaju nieszczelności na szwach, a także perforacje powłoki deski. Bez problemu poradzimy sobie nawet z trudnymi do wykrycia przedarciami. Stosujemy wyłącznie kleje oraz łaty wysokiej jakości, co zapewnia reperowanym elementom trwałość, a Tobie kolejne, bezpieczne godziny spędzone na desce SUP.

 

Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług serwisowych desek SUP.

Do cen usług serwisowych doliczamy koszta wysyłki kurierskiej 2 x 20 zł.

Naprawiony sprzęt na życzenie klienta wysyłamy pod dowolny adres w Polsce.

Cennik serwisu SUP Warszawa

wymiana zaworuod 100 zł
nieszczelność / perforacja powłoki deskiod 50 zł
inne naprawywg wyceny serwisu