Kurs windsurfingu Prasonisi – Chester Surf Camp 2022
Kurs windsurfingu dla osób +19

Zapraszamy na kursy windsurfingowe osoby 19+. Kursy przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla osób zupełnie początkujących jak i zaawansowanych i freestylowców.

Plaża Prasonisi jest idealnym miejscem do uprawiania windsurfingu, dzięki swojemu położeniu geograficznemu. Z jednej strony plaży mamy zupełnie płaską wodę, która jest idealna do stawiania pierwszych kroków jak i do doskonalenia swoich umiejętności oraz nauki „rufy”. Jest to istny raj dla każdego freestylowca, dzięki płaskiej wodzie i wiatrowi wiejącemu ze stałą siłą – nauka tricków przychodzi łatwiej niż na innych spotach. Z drugiej strony plaży znajduję się wave dla każdego Windsurfera chcącego złapać swoje pierwsze fale jak i dla „starych wyjadaczy”.

Jeżeli chcecie zostać instruktorem, nasze szkolenia idealnie Was do tego przygotują. Z chęcią przekażemy naszą wiedzę zdobywaną przez wiele lat. Pokażemy Wam jak szkolić i jakich błędów unikać. Dzięki naszemu szkoleniu, będziecie przygotowani na kurs instruktorski i nic nie będzie dla was niespodzianką.

W programie:

– zajęcia na wodzie (5h dziennie), szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania,

– wideo/foto analiza,

– wieczorne spotkania i wyjazdy w grupie.

 

Cena zawiera:

– 6 dni szkolenia przez licencjonowanych polskich instruktorów

– asekurację na wodzie

– wypożyczenie sprzętu

– codzienne wideo i foto analizy, które przyspieszą wasz progres

– lycra do pływania

– wieczorne spotkania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam zabrać Was w miejsca gdzie zobaczycie najlepsze zachody słońca i spróbujecie najlepszych greckich potraw.

 

Wyposażenie własne na wodę:

– pianka (zalecamy pianki z krótkimi nogawkami, woda ma około 23 stopni)

– boardshorty / strój kąpielowy

– krem z filtrem UV

– kapok (nie jest obowiązkowy, ale dzięki niemu będziecie czuli się bezpiecznie i starty z wody będą dużo łatwiejsze 😉 )

– buty (plaża jest piaszczysta, ale osoby początkujące powinny wyposażyć się w takie buty)

– trapez (istnieje możliwość wypożyczenia trapezu na miejscu, koszt to 50euro/tydzień)

– kask

– karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

 

OFERUJEMY 10 % rabatu na zakupy w sklepie Fun Wind ul. Wał Miedzeszyński 377 • Warszawa (znajdziecie tam wszystkie potrzebne rzeczy na wyjazd).

 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie kursu prosimy o kontakt :

Chester

kub.wujcik@gmail.com / tel. +48 533 576 294

W miarę zainteresowania będziemy otwierać kolejne terminy.

Jeżeli chcecie jechać w innym terminie niż przedstawiony przez nas odezwijcie się! 

kub.wujcik@gmail.com / tel. +48 533 576 294

Dopłata do sprzętu premium +30 € / tydzień

10.06.2022-17.06.2022 590 €
29.07.2022-05.08.2022 590 €
05.08.2022-12.08.2022590 €
12.08.2022-19.08.2022590 €
19.08.2022-26.08.2022 590 €
26.08.2022-02.09.2022 590 €

Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu, jeżeli chcecie możemy zarezerwować dla Was miejsce w hotelu Prasonisi Club a także zorganizować transfer z i na lotnisko.

Miejsce, w którym znajduje się hotel Prasonisi Club i najczęściej mieszkają Windsurferzy to kameralna wioska Kattavia. Jest to idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku, a surferska atmosfera i rozmowy o przygodach na wodzie wprowadzą nas w świetny klimat windsurfingu. 

 Wioska Kattavia oddalona jest 8 km od plaży Prasonisi. Mieszkając w hotelu Prasonisi Club w cenie zawarte są codzienne transfery z i na plaże.

Plaża Prasonisi jest rajem dla każdego Windsurfera. Osoby początkujące mogą liczyć na bardzo szybki progres dzięki płaskiej wodzie i wiatrowi, który codziennie wieje z tą samą siłą i kierunkiem. Surferzy bardziej zaawansowani mogą również wybrać stronę plaży z płaską wodą, gdzie nauka nowych manewrów takich jak rufa, duck jibe, szybki sztag i wszelkiego rodzaju tricki freestyle przychodzą dużo łatwiej. Drugą możliwością jest pływanie po stronie WAVE gdzie pokażemy wam miejsce, w którym najłatwiej będzie wam okiełznać greckie fale.

 

Baza Prasonisi Center, z której wypożyczamy sprzęt, co roku uzupełnia swój asortyment w zupełnie nowy sprzęt takich marek jak Fanatic, Severne, Starboard i Duotone, dzięki temu mamy możliwość pływania na najnowszym sprzęcie. 

W samej bazie mamy możliwość przebrania się w przebieralni, pozostawienia naszego sprzętu do pływania w przechowalni jak i wzięcia prysznica i spłukania z siebie słonej wody. 

Każdego dnia sprzęt wywożony jest na specjalnych przyczepach jak najbliżej wody, a tam obsługa, która porozumiewa się oczywiście w języku polskim przygotuje dla Was żagiel jak i deskę a nam pozostaje już zrobić tylko parę kroków, aby znaleźć się w wodzie.

Na samej plaży mamy bardzo dobrą infrastrukturę. W bliskiej odległości od szkółki znajduje się parę restauracji, supermarket oraz sklepy.

Szkolenia na kursie odbywa się na każdym poziomie zaawansowania. Od osób początkujących do zaawansowanych jak i przyszłych instruktorów.

Głównym instruktorem na naszym wyjeździe jest Kuba „Chester” Wujcik, który jako instruktor w zawodzie pracuję już 15 lat, a na samym Prasonisi od 9 sezonów.

Osoby początkujące na naszym szkoleniu zaczynają od prostych manewrów a mogą zakończyć wyjazd startami z plaży, swobodnym pływaniem i powrotami w to samo miejsce, jak i pierwszymi ślizgami.

Surferzy średnio zaawansowani mogą liczyć na naukę pływania w foodstrapach, starty z wody, szybki zwrot na wiatr (szybki sztag), pierwsze podejścia do rufy.

Zaawansowani Windsurferzy mogą podszkolić zwrot z wiatrem czyli „rufę” jak i nauczyć się nowych manewrów takich jak duck jibe, 360 down wind i pierwszych tricków freestylowych.

Wszystkie manewry przedstawione powyżej to tylko część tego czego możecie nauczyć się na naszych kursach. Na pewno możecie liczyć na surferski klimat i świetną zabawę połączoną z szybkim progresem na Windsurfingu.

(filmik )

Jeżeli w przyszłości chcielibyście zostać instruktorami, ten wyjazd jest dla Was. Pokażemy Wam wszystkie manewry, które będą od Was wymagane w przyszłości gdybyście chcieli udać się na kurs instruktorski i oczywiście poprawimy wszystko tak aby egzamin końcowy był tylko formalnością. Przez cały tydzień możecie podglądać najlepszych instruktorów w akcji z wieloletnim doświadczeniem.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie kursu prosimy o kontakt :

Chester

kub.wujcik@gmail.com / tel. +48 533 576 294

Zgłoszenie online

Dyscyplina*

Uczestnik

Poziom zaawansowania*

Zamawiający dotyczy uczestników niepełnoletnich

* - obowiązkowe