BURTON CUSTOM FLYING V 2016

Często naśladowana, nigdy nie zdeklasowana. Bazując na 20-letniej spuściźnie deska Custom jest jednym rozwiązaniem na każdy teren.

Od jej skromnych początków serię Burton Custom definiowały innowacje, wyróżniające ją jako najbardziej popularną, uniwersalną i najczęściej naśladowaną konstrukcję snowboardową. W tym sezonie ta jedna-deska-w-każdy-teren obchodzi swoje 20-lecie panowania, zapewnionego dzięki sprawdzonej formule, łączącej respektujący tradycję projekt z cechami pozwalającymi przekraczać granice możliwości, takimi jak: niska waga, potężny pop i stabilność, która była niespotykana dwie dekady temu. Custom oferowany jest w dwóch wersjach: z zapewniającym precyzję i stabilność profilem camber, który stanowi najlepszą opcję dla pro riderów takich jak Mikkel Bang, oraz z hybrydowym profilem Flying V ™, łączącym najlepsze zalety dwóch światów: moc cambera z niewymagającą wysiłku wypornością rockera.

customV fit

Features:
PROFIL: Flying V™
KSZTAŁT: Directional
FLEX: Twin
RDZEŃ: FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core z Dualzone™ EGD™ oraz Squeezebox
LAMINAT / WŁÓKNO SZKLANE: 45° Carbon Highlights
ŚLIZG: Spiekany WFO
SZCZEGÓŁY: The Channel™, krawędzie Frostbite Edges, Pro-Tip™ oraz Infinite Ride™
DODATKI: Progresywna szerokość w talii, Kolory / grafiki ślizgów wycinanych mogą się różnić
KLUCZOWA CECHA: 45° CARBON HIGHLIGHTS – Ta zapewniająca ultra-reaktywność formuła przeplotu włókna szklanego przyczynia się do redukcji ciężaru deski i zwiększa sztywność skrętną, co zapewnia najlepszą kontrolę krawędzi, energię i precyzję prowadzenia.