Przejdź do treści

Artykuł: Jak ubrać się na wyprawę deską SUP?

Jak ubrać się na wyprawę deską SUP?

Jak ubrać się na wyprawę deską SUP?

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących odpowiedniego ubioru na tego rodzaju wyprawy:

Rashguard lub koszulka termiczna: Jeśli planujesz spędzić dłuższy czas na wodzie lub istnieje możliwość zmiany temperatury, warto założyć rashguard (koszulka termiczna) lub inną lekką, szybkoschnącą koszulkę z długim rękawem. Zapewni to dodatkową ochronę przed słońcem i ewentualnym chłodem.
Katalog rashguard i koszulek termicznych

Neopren: Jeśli woda jest chłodna lub istnieje ryzyko ochłodzenia, możesz rozważyć założenie neoprenowego stroju lub kamizelki termicznej. Neopren będzie chronił przed chłodem i może być również pomocny w przypadku ewentualnych upadków do wody.
Katalog neoprenu

Okulary przeciwsłoneczne: Woda może odbijać słońce, co może powodować odblaski. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV pomogą ochronić oczy przed nadmiernym promieniowaniem.
Katalog okularów przeciwsłonecznych

Czapka z daszkiem: Czapka pomoże zabezpieczyć twarz przed promieniowaniem słonecznym i minimalizować odbicia od wody.
Katalog czapek

Pianka lub buty wodne: Jeśli woda jest kamienista lub istnieje ryzyko cięcia stóp, warto założyć buty wodne lub cienką piankę, która ochroni stopy i sprawi, że staniesz się bardziej odporny na nierówności dna.
Katalog pianek i butów wodnych

Kamizelka asekuracyjna: Bezpieczeństwo na wodzie jest priorytetem. Warto nosić kamizelkę asekuracyjną, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności pływackich lub warunków pogodowych.
Katalog kamizelek asekuracyjnych

Wodoodporna torba lub pojemnik: Aby zachować swoje rzeczy suche, zadbaj o wodoodporną torbę lub pojemnik na telefon, klucze, kubek na wodę i inne niezbędne przedmioty.
Katalog wodoodpornych toreb i pojemników

Pamiętaj, że wybór ubioru powinien zależeć od warunków pogodowych, temperatury wody i osobistych preferencji. Ważne jest, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas wiosłowania na desce SUP.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży do wyprawy deską SUP w naszym sklepie internetowym.

Zobacz również

Zimowa wyprzedaż 2023 tekstyliów i sprzętu zimowego

Zimowa wyprzedaż 2023 tekstyliów i sprzętu zimowego

Przygotuj się na sezon zimowy z Fun Wind, gdzie czeka na Ciebie zimowa wyprzedać 2023. Promocja obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów renomowanych marek, które zapewniają trwałość, wygo...

Czytaj dalej
Ile kosztują wiązania snowboardowe STEP ON - sklep internetowy Fun Wind

Ile kosztują wiązania snowboardowe STEP ON - sklep internetowy Fun Wind

Wiązania snowboardowe to elementy wyposażenia używane przy snowboardzie, które umożliwiają łączenie butów snowboardowych z deską snowboardową. Wiązania są kluczowym elementem sprzętu snowboardowego...

Czytaj dalej