Przejdź do treści

SERWIS SNOWBOARD

sprawdź

SERWIS NARTY

sprawdź

SERWIS KITE

sprawdź

SERWIS SUP

sprawdź

SERWIS NARTY

Nasi w pełni wyszkoleni technicy warsztatowi mogą serwisować narty oraz przywrócić je do poprzedniego stanu. Możemy zdziałać cuda, aby naprawić Twoje narty, bez względu na to, czy masz tylko kilka lekkich zadrapań, potrzebujesz ostrza do ostrzenia, wosku, czy czegoś ważniejszego, jak wymiana krawędzi lub naszywka na podstawę.

Nasze koszty serwisowania nart różnią się w zależności od tego, jakie prace należy wykonać na nartach, zapoznaj się z poniższym przewodnikiem. Kiedy przyniesiesz narty do serwisu w celu serwisowania, możemy sprawdzić, jakie prace są potrzebne i doradzić w razie potrzeby. Realizujemy serwis nart w ciągu 2 -3 dni roboczych.

CENNIK USŁUG SERWISOWANIA NART – WARSZAWA

Oferujemy dwa poziomy serwisowania nart, dzięki czemu wybór wymaganego stopnia obsługi jest mniej skomplikowany. Szukasz szybkiego doładowania przed wyprawą na stok? Wybierz mały serwis. Pielęgnujesz swoje narty przed sezonem i chcesz mieć pewność, że wszystko jest w porządku? Wybierz duży serwis.

Sprawdź poniższą tabelę, aby zapoznać się z pełnym procesem i podziałem kosztów.

Jeżeli nie wiesz jaki serwis powinieneś wybrać, zadzwoń do nas, a nasz zespół Ci pomoże w serwisie nart.

Przyjęcia i wydawanie sprzętu w godzinach pracy sklepu: (*Serwis czynny od października do końca kwietnia)
  • poniedziałek-piątek: od 11 do 19;
  • sobota: od 11 do 15.

Termin realizacji to 2-3 dni robocze.

MAŁY SERWIS NART

Równanie ślizgu

Ślizg jest niezwykle istotnym elementem konstrukcji nart. To on ma kontakt z podłożem – czy to ubitym śniegiem na stoku, czy też puchem poza nim. Dlatego ważne jest, by dbać o jego odpowiednie równanie. Od odpowiednio zadbanego ślizgu w naszych nartach zależy między innymi szybkość, jaką będziemy w stanie rozwijać. Sytuacja, w której jedna narta nieco hamuje z powodu nierówności na ślizgu może nawet okazać się niebezpieczna. Zadbaj o równanie ślizgu w Twoich nartach już dziś!

Serwis FunWind oferuje swoje usługi w zakresie profesjonalnego równania ślizgu w nartach damskich, męskich oraz dziecięcych. Lata doświadczenia w serwisowaniu nart sprawiają, że serwis nart FunWind jest godny zaufania. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej jakości wosku. Zadbamy o każde narty.

Ostrzenie krawędzi

Dobre i przygotowane na sezon narty charakteryzują się naostrzonymi krawędziami. Ostre krawędzie naszych nart są równie ważne, co równy i nasmarowany ślizg. Przy jeździe z dużą prędkością, narty których krawędzie należy już naostrzyć mogą stanowić dla nas niebezpieczeństwo, gdyż nie będą tak sprawnie reagować na nasze ruchy, ani tak dobrze trzymać się podłoża przy skrętach. To zwiększa ryzyko upadków, a w konsekwencji również i groźnych urazów. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach poprzez ich odpowiednie serwisowanie.

Krawędzie nart wykonane są z twardego stopu, co ma na celu zapewnienie naszym nartom żywotności i wytrzymałości. Dlatego ich naostrzenie może sprawić nieco kłopotu. Ale w serwisie nart FunWind w Warszawie mamy profesjonalne narzędzia wysokiej jakości, oraz wiedzę o tym, jak ich używać. Bez kłopotu zadbamy o ostre krawędzie Twoich nart. Ostrzenie krawędzi należy wykonywać przynajmniej raz w roku, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo jazdy.

DUŻY SERWIS NART

Uzupełnianie ślizgu

Niekiedy zdarza się, że po którymś kolejnym wypadzie na narty odkryjesz w ślizgu swoich nart ubytki. Ślizg nart jest bardzo ważny, bo to właśnie od niego zależy rozwijana przez narty prędkość. Właśnie z tego powodu ubytki w ślizgu mogą hamować narty, i psuć nam dobrą zabawę podczas jazdy. Ubytki i dziury w ślizgu należy uzupełniać, by narty prezentowały 100% swoich możliwości. Jazda z uszkodzonym ślizgiem może również spowodować dalsze ubytki, do punktu w którym narty trzeba będzie po prostu wymienić.

Serwis nart FunWind w Warszawie oferuje swoje wysokiej jakości usługi uzupełniania ślizgu. Lata doświadczenia naszej ekipy serwisowej sprawia, że poradzimy sobie z każdym ubytkiem i naprawą ślizgu w nartach. To właśnie nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy uzupełnić ubytki w każdym modelu nart i w każdym rodzaju ślizgu. Nowoczesne preparaty i kofiksy, których używamy do wypełnienia ubytków nart sprawiają, że naprawa będzie trwała, a narty odzyskają swoją moc. Nie ryzykuj samodzielnych napraw, które mogą pogłębić problem i już dziś oddaj swoje narty z ubytkami w ślizgu w ręce fachowców z serwisu nart FunWind.

SMAROWANIE RĘCZNE

Smarowanie nart jest jednym z najistotniejszych punktów serwisowania nart. Wymaga starannego przygotowania ślizgu i wielu godzin. Jest to tym bardziej istotne, że niesmarowany ślizg narty będzie się utleniał, co doprowadzi w końcu do jego całkowitego zniszczenia. Taki ślizg nie będzie już wchłaniał smaru, nie będzie się dało go już, niestety, uratować czy naprawić. Narty należy oddać do smarowania również po sezonie, aby nie martwić się czy ślizg przetrwa przerwę w jeździe.

Po przygotowaniu narty poprzez ostrzenie krawędzi, równaniu i uzupełnianiu ślizgu, nadchodzi pora na smarowanie nart. W naszym serwisie nart FunWind w Warszawie smarowanie nart wykonujemy własnoręcznie, dzięki czemu uzyskujemy narty naprawdę dokładnie pokryte odpowiednimi produktami. Używamy wysokiej jakości smarów i parafiny, a lata doświadczenia dają gwarancję, że ślizg nart będzie odpowiednio zabezpieczony. Wykonamy smarowanie nart dostosowane do każdych warunków pogodowych.

MONTAŻ WIĄZAŃ DO NART

Odpowiednio zamontowane wiązania w nartach są kluczową sprawą dla bezpieczeństwa narciarza. Mimo, że sam montaż może wydawać się niezbyt skomplikowany, ale odpowiednia regulacja wiązań jest już o wiele trudniejsza. Brak odpowiedniej regulacji, dostosowanej specjalnie do butów narciarza może być przyczyną bardzo wielu groźnych urazów. Do najczęstszych zaliczamy uszkodzenia stawów dolnych partii ciała.

Właśnie dlatego nie należy ryzykować i oddawać montażu w ręce osób bez wprawy. Serwis nart FunWind w Warszawie składa się z ekipy techników z ogromnym doświadczeniem w zakresie montażu i regulacji wiązań w każdym rodzaju nart. Dopilnujemy, by każde wiązanie było dostosowaniu wiązań, aby jazda na nartach była przyjemna, i co ważniejsze, bezpieczna. Być może zakupiłeś nowe buty i chcesz upewnić się, że poprzednie wiązania nadal będą pasować? Serwis nart FunWind bez problemu poradzi sobie z ponownym dostosowaniem wiązań do nowego obuwia. Sprawdź sam!

INNE NAPRAWY

Miałeś nieoczekiwane spotkanie ze skałą? Masz zbyt przytulny pień z pniakiem? Nie martw się, często jesteśmy w stanie naprawić poważne uszkodzenia podstawy, krawędzi lub górnych arkuszy. Jeżeli w naszych przedstawionych usługach serwisu nart, skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę z naszym serwisem Fun Wind.

Cennik

Usługa Opis Dodatkowe informacje Cena
CZYSZCZENIE przygotowanie mocno zabrudzonego ślizgu do serwisu 50zł
MAŁY SERWIS równanie ślizgu, ostrzenie krawędzi smarowanie maszynowe 80zł
MAŁY SERWIS równanie ślizgu, ostrzenie krawędzi smarowanie ręczne 120zł
DUŻY SERWIS równanie ślizgu, ostrzenie krawędzi, uzupełnianie ślizgu smarowanie ręczne 150zł
SMAROWANIE samrowanie na gorąco + cyklinowanie smarowanie ręczne 50zł
MONTAŻ WIĄZAŃ 100zł
INNE NAPRAWY   WEDŁUG WYCENY SERWISU

Formularz kontaktowy serwis

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu nawiązania z nami kontaktu. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.