Przejdź do treści

Artykuł: Latem na snowboard? Poznaj najlepsze miejsca i wybierz sprzęt z Fun Wind od BURTON.

Latem na snowboard? Poznaj najlepsze miejsca i wybierz sprzęt z Fun Wind od BURTON.

Latem na snowboard? Poznaj najlepsze miejsca i wybierz sprzęt z Fun Wind od BURTON.

Gdzie na snowboard latem?
Jednym z najlepszych miejsc na letnie snowboardowanie jest stok narciarski w Les Deux Alpes we Francji. To jedno z największych i najpopularniejszych miejsc dla miłośników deski w Europie, gdzie znajduje się wiele stoków letnich, w tym parki snowboardowe z różnego rodzaju przeszkodami. Innym popularnym miejscem jest Hintertux w Austrii - jeden z najwyżej położonych lodowców w Europie, z kilkoma trasami dla początkujących i zaawansowanych snowboardzistów. W Polsce można uprawiać snowboard na nielicznych stokach narciarskich, takich jak Górka Szczęśliwicka w Warszawie, Skimondo w Gdańsku i Malta Ski w Poznaniu.

Wybierz sprzęt z Fun Wind
Jeśli chodzi o sprzęt, warto postawić na renomowaną markę, taką jak BURTON, która oferuje bogaty wybór desek, butów i wiązań. W naszej ofercie Fun Wind znajdziesz modele zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych snowboardzistów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz sprzęt dopasowany do swojego poziomu zaawansowania oraz preferencji.

Deska snowboardowa męska BURTON CUSTOM CAMBER 2023
Jeśli szukasz deski snowboardowej, która zapewni Ci doskonałe osiągi na stoku i pozwoli na bezpieczne pokonywanie najtrudniejszych tras, warto zainteresować się modelem BURTON CUSTOM CAMBER 2023. To innowacyjny model, który zapewni Ci doskonałe osiągi na stoku oraz doskonałą kontrolę nad deską.

Wiązania snowboardowe męskie BURTON STEP ON™ RE:FLEX 2023
To łatwe w obsłudze i innowacyjne wiązania, które zapewniają doskonałą kontrolę nad deską bez użycia tradycyjnych klamr. Konstrukcja zapewnia doskonałą kontrolę nad deską, co przekłada się na doskonałe osiągi na stoku. To idealne rozwiązanie dla snowboardzistów, którzy chcą zyskać więcej czasu na jazdę.

Planujesz wakacje na desce? Nie wahaj się, wyposaż się w odpowiedni sprzęt, wybierz miejsce i ciesz się niezapomnianymi chwilami na letnich stokach!

Zobacz również

Serwis Kite - przygotuj swój sprzęt na nadchodzący sezon letni 2023.

Serwis Kite - przygotuj swój sprzęt na nadchodzący sezon letni 2023.

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadejście czasu na uprawianie sportów wodnych. Jeśli planujesz spędzić wakacje na kitesurfingu, musisz zadbać o odpowiednie przygotowanie swoje...

Czytaj dalej
Wiązania snowboardowe BURTON STEP ON - wybierz swój model już poza sezonem.

Wiązania snowboardowe BURTON STEP ON - wybierz swój model już poza sezonem.

Wyobraź sobie, że wchodzisz na stok narciarski, a Twoja deska snowboardowa jest już na miejscu, gotowa do jazdy. Bez konieczności zginania się i wiązania butów. Dzięki wiązaniom snowboardowym BURTO...

Czytaj dalej