Przejdź do treści

Artykuł: Na jakie deski snowboardowe zwrócić uwagę w sezonie 2024

Na jakie deski snowboardowe zwrócić uwagę w sezonie 2024

Na jakie deski snowboardowe zwrócić uwagę w sezonie 2024

Sezon 2024 w pełni, a wraz z nim ekscytujący czas dla miłośników jazdy na snowboardzie. Jeśli zastanawiasz się, na jakie deski warto zwrócić uwagę w tym i  nadchodzącym sezonie, to jesteś we właściwym miejscu. Przyjrzyjmy się najnowszym trendom i innowacjom, które zdobyły uznanie w świecie snowboardingu. Oto kilka desek z oferty naszego sklepu Fun Wind, które z pewnością przyciągną uwagę entuzjastów zimowych sportów. 

 

DESKA SNOWBOARDOWA FEELGOOD CAMBER

To wyjątkowy model, stworzony z myślą o zaawansowanych snowboardzistkach poszukujących dynamicznej jazdy. Jej konstrukcja opiera się na zaawansowanym profilu Camber, co zapewnia doskonałą kontrolę i precyzję podczas zjazdów. Charakteryzuje się lekką, responsywną konstrukcją, umożliwiającą płynne i pewne prowadzenie deski w różnych warunkach śniegowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii deska oferuje doskonałą kombinację wytrzymałości i elastyczności. 

 

DZIECIĘCA DESKA SNOWBOARDOWA FAMILY TREE GRIL MASTER SMALLS

Zaprojektowana z myślą o dzieciach, deska oferuje doskonałą równowagę pomiędzy stabilnością a łatwością manewrowania, umożliwiając młodym snowboardzistom szybki rozwój umiejętności. Konstrukcja deski jest lekka, co ułatwia kontrolę podczas zjazdów. Girl Master Smalls wyposażona jest w innowacyjne technologie, takie jak zaawansowany profil deski, co sprawia, że jest idealna do nauki i doskonalenia umiejętności freestyle'u. Z uwagi na atrakcyjny design oraz wysoką jakość wykonania, deska ta stanowi doskonały wybór dla najmłodszych entuzjastów sportów zimowych.

 

DESKA SNOWBOARDOWA DEEP THINKER

To model stworzony z myślą o zaawansowanych riderach, poszukujących doskonałej kontroli i precyzji podczas jazdy. Jej unikalny kształt i profil freeride camber sprawiają, że doskonale radzi sobie w różnorodnych warunkach śniegowych, zapewniając dynamiczną i responsywną jazdę. Konstrukcja deski oparta jest na zaawansowanych technologiach, co gwarantuje doskonałą wytrzymałość i trwałość. Zaprojektowana we współpracy z doświadczonym snowboardzistą Dannym Davisem, co podkreśla jej wysoki standard i specjalistyczne cechy. 

 

Pamiętaj, że wybór odpowiedniej deski zależy od Twoich indywidualnych preferencji, umiejętności oraz stylu jazdy. Przed zakupem zastanów się, czy bardziej cenisz sobie szybkość, precyzję, czy może kreatywność i ekspresję na stoku. Bez względu na to, na jaką deskę zdecydujesz się w sezonie 2024, pamiętaj o bezpieczeństwie i frajdzie z jazdy na snowboardzie. 

Zobacz również

Buty Snowboardowe Burton Felix Step On 2024
STEP ON

Buty Snowboardowe Burton Felix Step On 2024

Zima to czas magiczny dla miłośników sportów zimowych, a jeśli jesteś pasjonatką snowboardingu, z pewnością wiesz, jak kluczowe jest odpowiednie wyposażenie. W świecie butów snowboardowych Burton o...

Czytaj dalej
Otwarcie sezonu SUP niedziela 28.04.24 spływ Biebrzą
wyjazdy SUP

Otwarcie sezonu SUP niedziela 28.04.24 spływ Biebrzą

W niedzielę 28 kwietnia otwieramy sezon SUP spływem po najpiękniejszym odcinku Biebrzy ! Trasa przebiega w całości przez teren Biebrzańskiego Parku Narodowego z dala od siedzib ludzkich. Rzeka na ...

Czytaj dalej