Przejdź do treści

Artykuł: Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych STEP ON od Burton - poznaj zalety.

Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych STEP ON od Burton - poznaj zalety.

Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych STEP ON od Burton - poznaj zalety.

Co to jest zerowy kąt pochylenia?

Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych oznacza, że podeszwa buta snowboardowego jest umieszczona równolegle do krawędzi deski. To oznacza, że stopa jest w pełni płaska na desce, bez jakiegokolwiek kąta nachylenia. Klasyczne wiązania mają zazwyczaj pewne nachylenie, które ma na celu poprawienie komfortu i kontroli jazdy. Jednak wiązania STEP ON od Burton z zerowym kątem pochylenia oferują zupełnie nowe podejście do tego zagadnienia.

Wiązania snowboardowe męskie BURTON STEP ON™ RE:FLEX 2024

To zaawansowany produkt stworzony dla entuzjastów snowboardu. Są one częścią nowej kolekcji na rok 2024 od renomowanego producenta Burton. Wiązania charakteryzują się innowacyjnym systemem Step On, który umożliwia szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie butów snowboardowych, eliminując potrzebę tradycyjnych klamer i pasków. Są one kompatybilne z deskami typu RE:FLEX, co daje użytkownikom szeroki zakres możliwości konfiguracji. Wiązania te oferują doskonałą przyczepność i kontrolę nad deską dzięki precyzyjnemu przekazywaniu ruchu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują wytrzymałość i trwałość.

Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych - zalety

Zerowy kąt pochylenia w wiązaniach snowboardowych STEP ON od Burton, to krok w przód w świecie snowboardu. Dzięki temu rozwiązaniu, Twoje stopy pozostają w naturalnej pozycji, zapewniając wyjątkowy komfort, niezrównaną stabilność i precyzję na stoku. Dzięki zerowemu kątowi pochylenia w wiązaniach STEP ONod Burton, Twoje stopy są blisko deski, co przekłada się na pewność ruchów i kontrolę nad deską. To także oszczędność czasu, dzięki błyskawicznemu wejściu i wyjściu z wiązań, co pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - niepowtarzalnej przyjemności płynącej z jazdy na desce.

Wiązania snowboardowe juniorskie BURTON KIDS STEP ON 2024

Dostosowane do potrzeb i umiejętności młodszych snowboardzistów, zapewniają stabilność, kontrolę i bezpieczeństwo na stoku. Są one również kompatybilne z deskami typu RE:FLEX, co daje dzieciom szerokie możliwości konfiguracji sprzętu. Charakteryzują się zaawansowanym systemem Step On, który umożliwia szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie butów snowboardowych, co ułatwia dzieciom samodzielną obsługę sprzętu. Dzięki ergonomicznemu designowi i odpowiednio dobranym materiałom są one nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w użytkowaniu.

Jeśli szukasz innowacyjnego rozwiązania, które uczyni Twoje doświadczenie na stoku jeszcze bardziej satysfakcjonującym, to warto rozważyć rewolucyjne wiązania snowboardowe STEP ON od Burton. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zobacz również

Wybór deski snowboardowej: Praktyczne wskazówki od FunWind.

Wybór deski snowboardowej: Praktyczne wskazówki od FunWind.

Zima zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza jedno - czas na śnieżne szaleństwo na snowboardzie. Jeśli jesteś początkującym snowboardzistą lub myślisz o wymianie swojej starej deski na nową, Fun ...

Czytaj dalej
Deska snowboardowa burton damska - specjalne deski dla kobiet

Deska snowboardowa burton damska - specjalne deski dla kobiet

Jeśli jesteś pasjonatką snowboardu i szukasz deski, która spełni Twoje oczekiwania, deski snowboardowe Burton damskie to doskonały wybór. Uwzględniają one specyficzne potrzeby kobiet na stoku, ofer...

Czytaj dalej