Przejdź do treści

Oferta wypożyczalni snowboard

BURTON CHOPPER MARVEL

BURTON CHOPPER MARVEL

Teraz możesz mieć cały czas ze sobą swoich bohaterów akcji, dzięki najlepszej desce Burtona dla dzieciaków, oferowanej w limitowanej wersji z grafiką Marvel® Comics.

Nafaszerowana technologią bardziej, niż zbroja Tony’iego Starka, deska Burton Chopper® LTD Marvel® zapewnia dzieciom najlepszy sposób wstępu w świat snowboardingu. Przyjazny dla początkujących zestaw zalet reprezentuje m.in. wypukły ślizg, zapobiegający „wrzynaniu” krawędzi w stok, oraz najbardziej miękki z możliwych flex, sprawiający, że nawet najlżejsi użytkownicy nie będą mieli absolutnie żadnych problemów z manewrowaniem deską lub jej zatrzymaniem. Płaski profil, od dzioba deski po jej ogon, zapewnia optymalną stabilność, utrzymanie równowagi i kontrolę nad deską. Zamocowane na dziobie lub ogonie deski – w rozmiarach od 80 do 120 cm – akcesoria Riglet umożliwiają holowanie dziecka w łatwym terenie, aby nabyło podstawowych umiejętności, zanim będzie gotowe do samodzielnej jazdy w wiązaniach.

PROFIL: Flat Top z Easy Rider
KSZTAŁT: Twin
FLEX: Twin
RDZEŃ: FSC™ Certified Fly®
LAMINAT / WŁÓKNO SZKLANE: Biax™

ŚLIZG: Tłoczony
GRAFIKA / ARTYSTA: Marvel® Comics [www.marvel.com] © 2014 MARVEL
KLUCZOWA CECHA: Oczywiście film Avengers jest obecnie dobrze znany, ale historia dobrych bohaterów depczących złe charaktery pochodzi jeszcze z czasów, gdy twoi rodzice bawili się w piaskownicy. Grafiką na desce Chooper LTD pragniemy uhonorować tych superbohaterów, którzy towarzyszyli nam od zawsze w klasycznych komiksach lub na okładkach książek Marvela.