Przejdź do treści

Oferta wypożyczalni snowboard

BURTON FEELGOOD FLYING V 2016 – 149

BURTON FEELGOOD FLYING V 2016 – 149

Kontrola, jaką zapewnia profil camber, w połączeniu z wybaczającym błędy rockerem, sprawiają, że deska ta budzi ogromne zaufanie, pozwalające poczuć, że wszystko jest możliwe.

Dzięki sugestiom Kelly Clark deska Feelgood™ jest mocno zdefiniowana, jako model przeznaczony specjalnie dla kobiet. Laminat wykonany z Carbon Highlights zapewnia tej desce istotne zalety: poważnie redukuje ciężar, zwiększa potencjał do zabawy oraz możliwość oddawania energii – od dziobu po ogon. Technologia profilu rdzenia Squeezebox High również wykorzystuje włókno węglowe w celu dodatkowego zredukowania wagi i sprawia, że deska przejawia bardziej żwawy pop-up oraz prowadzi się precyzyjnie jak Ferrari. Kierunkowy kształt deski doskonale sprawdza się podczas jazdy w zróżnicowanych warunkach. Deska dostępna w wersji z zapewniającym stabilne tłumienie profilem camber lub z hybrydowym profilem Flying V™, w którym strefa rocker dostarcza swobody charakterystycznej dla tego profilu. Feelgood™ to idealna opcja dla ambitnych proriderek lub najzwyklejszych snowboarderek, szukających okazji do małej, przyjacielskiej rywalizacji.

Features:

  • PROFIL: Flying V™
  • KSZTAŁT: Directional
  • FLEX: Twin
  • RDZEŃ: FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core z Dualzone™ EGD™ oraz Squeezebox High
  • LAMINAT / WŁÓKNO SZKLANE: 60° Carbon Highlights
  • ŚLIZG: Spiekany WFO
  • SZCZEGÓŁY: The Channel™, krawędzie Frostbite Edges, na pełnej długości Guard Rails, Pro-Tip™ oraz Infinite Ride™

DODATKI: Kolory / grafiki ślizgów wycinanych mogą się różnić
GRAFIKA / ARTYSTA: Kristy Gammill [www.kristygammill.com]
KLUCZOWA CECHA: Kristy Gammill jest malarką-samoukiem z Oklahomy. W swoich pracach wykorzystuje palety soczystych barw, które tworzą miękkie formy i abstrakcyjne wzory. Jej projekty inspirowane są bardzo szerokim spektrum wpływów i godne są tego, aby w postaci tej deski zawisły na twojej ścianie.