Przejdź do treści

Oferta wypożyczalni snowboard

BURTON LIPSTICK 2016 -145/149

BURTON LIPSTICK 2016 -145/149

Uwierz, że stać cię na kreatywne triki w każdym terenie, jeśli przypniesz do nóg tę skłaniającą do zabawy, a jednocześnie bardzo stabilną deskę. Agresywne akcje, przy jednocześnie pełnym zaufaniu – przyznasz, że to nietypowe połączenie.

Stworzona z myślą o paniach, które pragną wykorzystać swoje freestyle’owe umiejętności w wyższych partiach gór, wielokrotnie nagradzana deska Lip-Stick wnosi odpowiednią dawkę wdzięku i energii w progresywny freestyle. Bardziej skłaniająca do zabawy, niż model Feelgood i zapewniajaca większą funkcjonalność, niż deska Social, Lip-stick ze swoim profilem Flat Top oferuje swobodę, a zarazem stabilność, umożliwiając zastąpienie twojego zestawu desek-do-różnych-zadań jedną, najlepszą opcją. Innowacyjny kształt true twin sprawia, że Lip-stick świetnie sprawdza się podczas jazdy w obu kierunkach, natomiast spiekany ślizg zapewnia szybkość i trwałość, jednocześnie uniezależniając od częstego smarowania.

Features:

  • PROFIL: Flat Top
  • KSZTAŁT: Twin
  • FLEX: Twin
  • RDZEŃ: FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core z Dualzone™ EGD™ oraz Squeezebox
  • LAMINAT / WŁÓKNO SZKLANE: Triax™
  • ŚLIZG: Spiekany WFO
  • SZCZEGÓŁY: The Channel™, krawędzie Frostbite Edges, Side Effects, Pro-Tip™ oraz Infinite Ride™

DODATKI: Kolory / grafiki ślizgów wycinanych mogą się różnić
GRAFIKA / ARTYSTA: Joël Penkman [www.joelpenkman.com]
KLUCZOWA CECHA: Niektórzy z nas uwielbiają jedzenie, inni kochają sztukę, a pozostali nie potrafią wybrać, co jest lepsze. Deska Lip-Stick sprawia, że można łączyć przyjemności. Urodzony w Nowej Zelandii, a mieszkający w Wielkie Brytanii artysta i przedsiębiorca, Joel Penkman, w ten sposób uwiecznia nasze ulubione przysmaki.