Przejdź do treści

SERWIS SNOWBOARD

sprawdź

SERWIS NARTY

sprawdź

SERWIS KITE

sprawdź

SERWIS SUP

sprawdź

SERWIS KITE

Funwind oferuje swoje usługi w zakresie profesjonalnego serwisu wszystkich elementów niezbędnych do kitesurfingu. Po kolejnym sezonie rozłażą się szwy Twojego latawca? Nie ma problemu. Kolejne uderzenie w wodę rozszczelniło balon? Bez obaw, serwis Funwind w profesjonalny sposób zajmie się dla Ciebie naprawą i wymianą wszystkich uszkodzonych elementów. Mamy wszystko, co potrzeba do naprawy Twojego latawca, włącznie z latami doświadczenia przy pracy ze sprzętem do kitesurfingu. Wymienimy zawory, pęcherze, linki, krążki, pigtaile. Naprawimy każdy, nawet bardzo zniszczony latawiec, a także deski, bary, trapezy i wiele innych.

Używamy profesjonalnych narzędzi, maszyn i materiałów, by naprawa była najwyższej jakości, a co ważniejsze – trwała. W końcu od jakości naszego sprzętu zależy nasze bezpieczeństwo podczas uprawiania kitesurfingu, dlatego nie ryzykuj i zaufaj serwisowi kite Funwind!

  • Uwaga : W sprawach serwisu sprzętu kite prosimy o bezpośredni kontakt z KiteDoktor

Naprawa poszycia

Poszycie latawca musi być doskonałe, aby zapobiec “uciekaniu” mocy przez rozerwania i dziury. W żadnym razie nie wolno uprawiać kitesurfingu na latawcu o uszkodzonym poszyciu! Ale jeżeli zdarzyło Ci się uszkodzić poszycie Twojego latawca, nie martw się! Nie musisz kupować zupełnie nowego latawca. Ale jak naprawić poszycie latawca do KITE w sposób bezpieczny i, co ważniejsze, trwały? Pomoże Ci w tym serwis KITE Funwind!

Używamy wyłącznie wysokiej klasy materiałów i profesjonalnych maszyn do szycia, dzięki czemu naprawiony kite będzie jak nowy. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu poszycia latawców do kitesurfingu. Naprawiamy zarówno poszycie samego latawca, jak i poszycie tuby. Zdarza się, że przy mocnym kontakcie latawca KITE z wodą lub ziemią tuba zostanie przecięta. Ale serwis KITE Funwind bez problemu poradzi sobie w takimi rozdarciami, byś mógł znów cieszyć się kitesurfingiem.

Naprawa rozchodzących szwów

Niekiedy, nawet jeśli poszycie naszego latawca pozostało w całości, możemy odkryć, że fabryczne szwy zaczynają puszczać lub się rozchodzić. Czy da się coś poradzić na rozchodzące się szwy w naszym latawcu do kitesurfingu? Ależ oczywiście! Poza taśmami do klejenia szwów, można je również naprawić.

Taką usługę właśnie oferuje serwis KITE Funwind. Mamy nowoczesne maszyny do szycia i wysokiej jakości materiały, aby w sposób profesjonalny naprawić rozchodzące się szwy w kite. Przynieś do nas swój kite w którym rozchodzą się szwy, a my zajmiemy się resztą!

Naprawa tub

Pęcherz, który napełniamy powietrzem przed wyruszeniem na naszym latawcu musi być szczelny. Niestety, podczas intensywnego używania może się zdarzyć, że tubę coś przebije, wtedy szybko zauważymy, że ucieka nam powietrze. Nieco inaczej jest w przypadku rozszczelnienia zaworu w latawcu do kitesurfingu. Klej, który trzyma go w miejscu z czasem zaczyna puszczać i powietrze będzie uchodzić z tuby stopniowo.

W serwisie Funwind używamy specjalnych łat oraz klejów polecanych przez producentów sprzętu kitesurfingowego. W zależności od typu uszkodzenia tuby są klejone lub zgrzewane. Mamy bardzo duże doświadczenie w klejeniu tub latawców do kitesurfingu, na pewno więc naprawimy tubę w Twoim latawcu tak, by korzystanie z kite znów było bezpieczne, a naprawa trwała.

Klejenie balonów

Przy którymś kolejnym upadku, a może w wyniku złego przechowywania poza sezonem zdarzyło Ci się odkryć, że w balonie ucieka powietrze? Chociaż, oczywiście, to wyjątkowy pech, to jednak nie tragedia! Wystarczy go skleić. Ale czym skleić przebity balon w latawcu do kitesurfingu?

Nasz serwis KITE Funwind doskonale wie czym. Mamy doskonałej jakości materiały, łatki oraz kleje, dzięki czemu balon raz jeszcze stanie się szczelny, a Ty będziesz mógł wrócić ze swoim kite nad wodę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że nasz serwis KITE doskonale poradzi sobie ze sklejeniem balonów.

Wymiana zaworów

Bywa tak, że mimo, że tuba i pęcherz są nienaruszone, to i tak gdzieś ucieka nam powietrze. Jak to możliwe? Należy przyjrzeć się zaworowi i upewnić się, czy aby nie nadaje się tylko do wymiany. Jak możesz wymienić zawór w swoim latawcu do kitesurfingu? Nic prostszego – zostaw to nam!

W serwisie KITE Funwind oferujemy profesjonalną wymianę zaworów inflate, deflate. Każdorazowo używamy oryginalnych akcesoriów, lub też wysokiej klasy zamienników, by wykonana przez nas naprawa była najwyższej jakości. Oferujemy naprawę uszkodzonych zaworów zarówno w tubach głównych, jak i poprzecznych. Już dziś przyjdź do naszego serwisu KITE i zostaw naprawę w rękach prawdziwych profesjonalistów z doświadczeniem.

Skracanie, dorabianie linek

Dobrą praktyką jest regularne sprawdzanie linek, by sprawdzić, czy są optymalnej długości i dobrze przycięte. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że z Twoim latawcem wszystko jest w porządku, regularne sprawdzanie linek pod kątem ich rozciągania się. Być może dokupiłeś nowy element i potrzebujesz, by ktoś dokonał montażu i jego optymalizacji. Jak to zrobić?

W serwisie KITE Funwind bez najmniejszego kłopotu w profesjonalny sposób skrócimy bądź dorobimy linkę do pożądanej długości tak, byś mógł czerpać pełnię frajdy podczas zabawy z kitesurfingiem, oraz by cały sprzęt zapewniał Ci maksimum bezpieczeństwa. Już dziś skorzystaj z naszego doświadczenia w naprawach sprzętu do kitesurfingu.

Trymowanie barów

Odpowiednie trymowanie baru jest niezbędne nie tylko do tego, by nasza przygoda z kitesurfingiem była przyjemna, ale również do zapewnienia sobie bezpieczeństwa podczas pływania z naszym kitem. Linki z czasem będą się rozciągać, bądź stawać mniej responsywne. Jeśli przy pociągnięciu za drążek latawiec się cofa – potrzebujesz trymowania baru.

Można zrobić to samemu, ale o wiele lepiej trymowanie baru do kitesurfingu oddać w ręce profesjonalistów. W serwisie KITE Funwind zapewniamy usługi profesjonalnego trymowania barów. Upewnimy się, że wszystkie linki są jednakowej, odpowiedniej długości. Sprawdzimy również, czy którejś z nich nie należy już wymienić. Nigdy więcej nie będziesz latać z krzywym barem! Przynieś swój kite do serwisu KITE Funwind i ciesz się kitesurfingiem bez obaw o swój sprzęt.

Wymiana linki depowera

Depower to system regulacji mocy w latawcu, poprzez wybranie lub opuszczenie baru. Linka zakończona jest trymerem – umożliwia to możliwie jak najprecyzyjniejsze dostrojenie naszego latawca do siły wiatru i warunków, a nawet naszych umiejętności. Jednak linka depowera, podobnie jak każda linka w sprzęcie do kitesurfingu, również może wymagać wymiany. Jak wymienić linkę depowera? Przede wszystkim nie musisz tego robić sam.

W serwisie KITE Funwind zajmiemy się profesjonalną wymianą linki depowera w Twoim latawcu. Używamy wyłącznie najwyższej klasy części zamiennych, a lata doświadczenia sprawiają, że wymiana będzie skuteczna i bezpieczna.

Przyjęcie sprzętu do serwisu

Jeżeli nie jesteś pewny co powinno być naprawione w Twoim latawcu, skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci we wszystkim. W profesjonalny sposób zdiagnozujemy wszystkie potencjalne problemy w Twoim sprzęcie do kitesurfingu, przedstawimy Ci wycenę naprawy i wykonamy ją z użyciem najwyższej jakości zamienników. Zaufaj profesjonalistom, a będziesz mógł bez najmniejszych problemów cieszyć się swoim sprzętem do kitesurfingu przez wiele sezonów.

Cennik usług serwisowania KITE - napraw dla Fun Wind po indywidualnej wycenie dokonuje KiteDoktor w Gdyni / w celu serwisu prosimy o bezpośredni kontakt z KiteDoktor

Usługa Cena
naprawa poszycia latawców od 50 zł
naprawa rozchodzących szwów od 20 zł
naprawa tub od 100 zł
klejenie balonów od 50 zł
wymiana zaworów od 80 zł
skracanie, dorabianie linek od 50 zł
trymowanie barów od 50 zł
 wymiana linki depowera od 100 zł
przyjęcie sprzętu do serwisu - wysyłka do wyceny od 50 zł